נחשון ושירותי ליווי

נחשון ושירותי ליווי

סיפורו המרגש של נחשון, שמקווה שתלמדו מניסיונו בתחום של שירותי ליווי –

את נחשון פגשתי לפני כשנה. ראיתי לפניי נער צעיר, כבן עשרים ואחד, חסר ביטחון עצמי לחלוטין, מה שמנע ממנו להתרועע עם נשים, כמו גם לקיים עמן יחסי מין. בסתר לבי ריחמתי עליו, ככלות הכל כל הגברים זקוקים למגע נשי בכלל ולסקס בפרט. כמה אפשר לעשות ביד? קיוויתי שהוא יחווה אירועים במשך חייו שיעצימו אותו, יחזקו את הביטחון העצמי שלו, ושכך יהיה לו יותר קל להתחיל עם נשים ולקיים עמן יחסי מין. הייתה תקופה שממש חשבתי עליו בכל רגע פנוי, עד אשר שכחתי ממנו והמשכתי בעיסוקיי.

לפני כחצי שנה עברתי לתומי בשדרה, ולפתע שמעתי שריקה. לא חשבתי שהיא מיועדת אליי, ולכן המשכתי ללכת מבלי לעצור. ואז השריקה חזרה שוב ואתה שמעתי קול מוכר, שקרא בשמי. כמובן שנעצרתי, מתוך הסקרנות מי כבר יכול לשרוק לי בצהריי היום? לקח לי כמה שניות לקלוט את הדמות שעמדה כעת ממש מולי, אבל לא היה בכלל ספק, זה היה נחשון, אך לא בדיוק הנחשון שאני זכרתי, ניצב לפניי נחשון שונה מאוד.

נחשון שראיתי כעת היה הרבה יותר גבוה, שרירי, יותר רזה, בגדיו נראו כבחירה של טוב טעם, ומה שהיה הכי מוזר בעיניי – הוא פשוט שפע בביטחון עצמי. היה נראה לי לרגע שעומד לפניי האח התאום או הכפיל של נחשון, אבל הוא הבין שאני לא בטוח בזהותו, ומיהר לסבר את אוזניי באומרו לי כי הוא נחשון.

לא יכולתי להתאפק, והייתי חייב לשאול אותו מיד – נחשון, אני בשוק, אתה נראה לגמרי אחר ממה שאני זוכר אותך. אתה כה בטוח בעצמך ונראה כי עברת שינוי תדמיתי רציני, ספר לי מה הסוד שלך?

נחשון שתק לרגע קל ואז החל לספר לי את כל מה שעבר עליו בחצי השנה האחרונה, כאשר הכל התחיל בביקורו אצל נערות ליווי. יום אחד פשוט נמאס לו להיות בתול, והוא החליט לעשות מעשה, ושכר שירותי ליווי. ברור שהוא מאוד נהנה מסקס בכל תנוחה אפשרית, כל פעם עם אישה מדהימה ביופייה שונה, וכן הוא צבר המון ניסיון בסקס, מה שהקל עליו לעבור את השינויים.

במפגשיו עם נערות הליווי, הוא הקפיד לשכור שירותי ליווי כל פעם למשך שעתיים. השעה הראשונה הוקדשה רק למטרות של שיחה, ביקורת בונה, ועצות איך להפוך להיות הגבר שבגברים, שכל הנשים ירצו להיות במחיצתו, ומי יותר מנוסה ויכול להעניק עצות, מאשר נערות ליווי בצפון ? כל מה שהוא הפך כיום להיות, הוא זוקף לטובת נערות הליווי. וברור כי בשעה השניה הוא קיים משגלים, תוך כדי בקשה מוקדמת להדרכה מדויקת מה נשים אמתיות באמת אוהבות.

זהו סיפור אמתי עם ערך מוסף, למרות שחושבים כי שירותי הליווי מושמצים, הרבה פעמים הם יכולים מאוד להועיל.