עשה ואל תעשה

עשה ואל תעשה

עשה ואל תעשה –

ישנם כללים ברורים שיש לנהוג לפיהם או לא לעשות אותם כאשר שוכרים את השירותים של נערת ליווי, והרי הם לפניכם –

  1. בתום המפגש המיני עם נערת הליווי, תגידו יפה שלום ותעזבו, אל תצאו ביחד, או שאתם תצאו ראשונים או שהיא תצא קודם, על מנת שלא תפגשו בטעות מישהו שמכיר אתכם. החיים זה לא מופע הוליוודי, אל תטפחו ציפיות לקשר רומנטי, בסופו של דבר מדובר בבחורה שנמצאת אתכם רק מכיוון שאתם משלמים לה, ואם תישארו לישון לצדה, מרב הסיכויים שהיא תגנוב לכם כסף מהארנק ופשוט תיעלם הרבה לפני שתתעוררו. אתם יכולים לנהל עם נערת הליווי שיחות מעמיקות ואישיות, אך באמת שאין זה מומלץ, ככלות הכל אין מדובר על מישהי שבאמת קרובה אליכם, שאתם סומכים עליה, אף אם נפגשתם עמה כבר הרבה פעמים, כי אם מדובר אודות מישהי שמגלמת דמות שעונה על הפנטזיות שלכם ותו לא.
  2. היכן כדאי להיפגש עם נערת הליווי – רוב הגברים שמתנסים בשירותים של נערות ליווי מרכז לא נפגשים עמה בדירה הפרטית שלהם, אף לא הרווקים המושבעים, מכיוון שכאשר דרים במבנה משותף השכנים יודעים ורואים הכל, ושירותים אלו לא ממש מצטיינים בתדמית חיובית, בלשון המעטה. אתם יכולים להזמין חדר בבית מלון או צימר, וכמובן דירות דיסקרטיות בצפון. יש נערות ליווי בצפון שיכולות להמליץ לכם על מקומות, אבל לא כדאי להמר על זה, מכיוון שהיא עלולה להוביל אתכם למקום שיעלה לכם הרבה כסף, כאשר היא מקבלת מבעלי המקום עמלה.
  3. המון בני אדם משייכים את המלים נערות ליווי עם ניצול של הגברים, אבל לאמתו של דבר אין זה מדויק, מכיוון שאם כבר קיים ניצול הוא הדדי – אתם מקבלים שירות סקס והן מקבלות הרבה כסף. על מנת שלא תעברו על החוק, תבקשו מנערת הליווי תעודה מזהה, כדי לוודא שהיא עברה את גיל שמונה עשרה, גם אם היא נראית לכם מבוגרת יותר. כמו כן, חשוב שתוודאו שהיא לא מכורה לסמים ושלא מופיעים על גופה סימני אלימות.
  4. כשאתם מגיעים לפגישה עם נערת הליווי תקפידו להראות לה את סכום הכסף שסיכמתם עבור השירות מראש, אתם משלמים עבור החוויה ועבור הזמן של נערות ליווי.