פרידה היא סוף של התחלה חדשה

פרידה היא סוף של התחלה חדשה

פרידה היא סוף של התחלה חדשה –

ערב טוב, שמי המקורי הוא איציק, אבל כולם קוראים לי יאצק. הייתי נשוי כמה שנים טובות, היו זמנים טובים כמו גם זמנים רעים, אבל הייתי בטוח שנישאר ביחד תמיד ושכמובן נזדקן ביחד. אך החיים לפעמים מתעתעים ומטיחים לכם את המציאות בפנים. אשתי, דינה, אפשר להגיד בוודאות שבעבר היא מאוד אהבה אותי, הייתי חתיך הורס, עם קוביות בבטן והרווחתי לא רע.

עם חלוף השנים, הבורגנות השפיעה גם עליי, והעדפתי להישאר בבית כמה שיותר. הדבר החריף כאשר פוטרתי מהעבודה, ואני לא צריך להסביר לכם את המצב כיום, שבעטיו ממש לא הצלחתי למצוא עבודה. כל מה שעשיתי זה לראות סרטים ולצפות בסדרות, ולאכול המון. אט אט נדבקו הצמיגים לגופי, הכרס גדלה, ולא היה כל זכר לנראות שלי כצעיר. דינה ממש לא התאהבה מחוסר היכולת שלי לפרנס, ובעיקר תיעבה את המראה החדש שלי, שבהחלט לא היה מושך. דבר הביא לדבר, עד שברעם כיום בהיר היא הודיעה לי על רצונה להתגרש, הצרגשי ממש זר כמו נערות ליווי בבאר שבע.

הייתה זו תקופה קשה, מלאה ברחמים עצמיים, ובעיקר בבדידות. ערב אחד השעמום גבר עליי והחלטתי ליצור קשר עם חבר שלי מהצבא. שפכתי בפניו את בעיותיי ומצבי הקשה, ובתור חבר נאמן הוא השיב שמיד הוא יגיע אליי. הוא היה המום לראות אותי כה שמן ומוזנח, והכריח אותי להתרחץ ולהתגלח מיד. כשסיימתי הוא הודיע לי שיוצאים להרפתקה.

הוא קשר לי את העיניים והכניס אותי לרכב שלו, כאשר הדבר היחיד שהוא כן אמר, זה שאת החוויה הזאת אזכור הרבה זמן והיא שתוציא אותי מהמצב העגמומי שלי, בדיוק עמו נערות ליווי באשדוד.

בתום נסיעה של כמה דקות, הגענו למבנה של דירות אקסקלוסיבי ומטופח, ושעדיין לא הבנתי לאן מועדות פנינו, הוא הסביר לי שאני חייב לפרוק, להוציא את העצבים, ליהנות קצת, והגענו אל דירה דיסקרטית, שבה אפשר ליהנות, תמורת תשלום, משירותים של נערות ליווי מדהימות.

הבחירה הייתה קשה, אבל אז הפתיע אותי חברי באומרו – הגיע הזמן ללכת על אורגיה בלתי נשכחת, נבחר כמה בנות, כל אחת בסגנון אחר. וכך היה. זה היה הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים, התגשמות כל המאוויים הכי קסומים שלי. כמובן שאחרי אותו ביקור התאפסתי, הורדתי במשקל, חזרתי לכושר ואף מצאתי עבודה. ולעתים, כשאני מרגיש בודד, אני הולך אל דירה דיסקרטית ונהנה מגוד טיים.